306 Xinsha Road, Shajing Street, Bao'an District,Shenzhen, Guangdong, China
Ana sayfa ÜrünlerGrowth Hormone Peptides

Karın Obezitesi için Farmasötik Synephrine Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 94-07-5

Karın Obezitesi için Farmasötik Synephrine Büyüme Hormonu Peptidleri CAS 94-07-5

  • Pharmaceutical Synephrine Growth Hormone Peptides for Abdomen Obesity CAS 94-07-5
  • Pharmaceutical Synephrine Growth Hormone Peptides for Abdomen Obesity CAS 94-07-5
 • Pharmaceutical Synephrine Growth Hormone Peptides for Abdomen Obesity CAS 94-07-5

  Ürün ayrıntıları:

  Place of Origin: China
  Marka adı: Sendi
  Sertifika: GMP,ISO9001,BP, USP
  Model Number: 142

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Minimum Order Quantity: 10g
  Fiyat: $0.01
  Packaging Details: 25kgs/drum
  Delivery Time: 2-3 work days
  Payment Terms: Western Union, MoneyGram, T/T,Bitcoin
  Supply Ability: 5000kg per Month
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  CA'LARI: 94-07-5 MF: C9H13NO2
  MW: 167,21 Tahlil: % 98.3
  Görünüm: Beyaz toz Saflık: % 99

  Herhangi bir ihtiyaç veya sorununuz varsa, pls çekinmeden bana ulaşın, size en iyisini vermek için elimden geleni yapacağım.

  papağan Skype: windy.min2
  E-posta: xly@chembj.com
  Telefon (Whatsapp): +8618271493028

  *** Synephrine Bsico Bilgi ***

  Ürün adı Synephrine
  CAS 94-07-5
  MF C9H13NO2
  MW 167,21
  EINECS 202-300-9
  HS Kodu 293299909
  Saflık % 99
  Görünüm Beyaz-Bej Tozu
  kullanım Anti-obezite. A-adrenerjik reseptör agonisti, vazokonstriktör.

  Eş anlamlı
  oksedrin; SYNEPHERINE; (+/-) - SYNEPHRINE; SYNEPHINE; 4-hidroksi-alfa- (methylaminomethyl) benzyl alkol; AKOS NCG1-0008;
  1- [4-HİDROKSİFENİL] -2-METİLAMAMOETANOL; AURORA KA-6561
  Kategoriler Tüm İnhibitörler, Azaltın Ağırlık, Otlar ve Doğal Telediler, Doğal Bitki Özütü, İnhibitörler, Ara ürünler ve İnce Kimyasallar, İlaçlar;
  Besin Maddeleri; Bitki özleri; Bitki özütü; kimyasal reaktif; farmasötik ara madde; fitokimyasal; Çin şifalı bitkilerden referans standartlar (TCM); standart bitki özütü
  *** Synephrine nedir ***
  Synephrine, çoğunlukla portakal, mandalin kabuğu, yeşil kabuk ve rutaceae bitkilerinden çıkarılan, geleneksel bir Çin tıbbı olan ve frutus aurantii immaturus etkili bileşenin önemli bir rol oynayan bir çeşit biyolojik etken maddedir.

  Synephrine güçlü bir kalbe sahiptir, kan hacmi daralmasını, kan damarlarını, yüksek periferik vasküler direnci artırır ve sol ventrikül basıncını ve arteryal kan basıncının etkisini, şok direncini ve kilo verme etkisini sağlar.

  Ancak Synephrine, jüt alkali ile benzer yapıdadır çünkü kardiyovasküler hastalığın potansiyel yan etkileri olan santral sinir hastalığına yakalanmıştır, son yıllarda Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve diğer ülkelerde kullanımla sınırlıdır.
  *** Synephrine'in Etkileri ***
  Synephrine citrus aurantium extract, rüzgar qi tarafından aşırı enerjinin (ısı birikiminin) önlenmesinde etkili olabilecek ana aktif terkip maddesidir, midenin ılık olması iştahı uyarır ve metabolizmayı hızlandırır. Kireç teorik olarak yağ metabolizmasını hızlandırabilir ve ephedralı kardiyovasküler yan etkiler kadar kötü görünmemektedir. Ayrıca hafif bir koku veren balgam söktürücü, kabızlığı tedavi etmek için nörolojik sakinleştiriciler ve müshil maddeler.

  Reversibl kolinesteraz (ACHE) inhibitörleri. Neostigmin, düşük toksisite, advers reaksiyonlar, asetilkolin sirke lisansı seçici inhibisyonu, miyastenia gravis ve neostigmin faz onaylaması, bakım süresi önemli ölçüde daha uzun olan kan dolaşımı beyin bariyeri yoluyla tedavinin rolü. Bu, mal malignite hafıza bozukluğu için geçerlidir, AD'li hastalarda bilişsel işlev, davranış ve duygudurum bozukluklarını önemli ölçüde artırabilir. Demansa ve organik beyin hastalığına yönelik hafıza bozukluğu da düzelmeye neden oldu.
  *** Synephrine Açıklama ***
  Synephrine Citrus aurantium (acı turuncu) özünün ana maddesidir. ancak daha az olumsuz etki ağırlık azaltma alternatifleri olarak ön plana çıkmaktadır; Sinefrin bunlardan biridir.
  p-Synephrine, adrenerjik reseptör bağlama özelliklerini önemli derecede değiştirdiği gösterilen benzen halkasında para konumunda bulunan hidroksil grubuna sahiptir. Α-1 ve α-2'nin yanı sıra β-1 ve β-2 adrenoseptörleri için düşük bağlanma afinitesi vardır. Bu nedenle, ephedrin, m-sinefrin ve katekolaminlerle karşılaştırıldığında çok az veya hiç kardiyovasküler stimülasyon sergilemektedir. P-synephrine'in ergojenik etkilerine, çoğunlukla β-3 adrenaleseptör aktivasyonuyla, artmış metabolik hız, lipoliz ve muhtemelen azalmış besin alımına yol açtığı düşünülmektedir.
  *** Synephrine Uygulamaları ***
  Synephrine'in kendisi yerine, onu içeren ilaç karışımları. Synephrine veya daha spesifik olarak p-synephrine, bazı bitkilerde ve hayvanlarda doğal olarak bulunan alkaloid olup neo-synephrine olarak bilinen m-substitue analogu olarak da onaylanmış ilaç ürünlerinde bulunur. p-sinefrin ve m-sinefrin, norepinefrin ile karşılaştırıldığında daha uzun etkili adrenerjik etkileri nedeniyle bilinmektedir. Bu madde, "tatlı" ve "acı" çeşitlerden oluşan portakal suyu ve diğer turuncu (Turunçgiller) türleri gibi ortak gıda maddelerinde çok düşük konsantrasyonlarda bulunur.
  acı portakal kabuğu veya meyvesi gibi fitokimyasal maddelerin doğal olarak oluşan bir karışımında yalnızca bir kimyasal bileşen olarak bulunan siynesfrin. Şinefrin kimyasal bileşenlerinden yalnızca biri olarak bulunan karışımların, tek başına sinefrin ile tam olarak aynı biyolojik etkileri ürettiği varsayılmamalıdır. Fiziksel görünümünde, sinefrin, renksiz, kristalimsi bir katıdır ve suda çözünür. Moleküler yapısı bir fenetilamin iskeletine dayanır ve birçok diğer uyuşturucuya ve epinefrin ve norepinefrin ana nörotransmitterlerine ilişkindir.

  *** Synephrine Belirtimi ***

  Kimlik Olumlu Reaksiyon Doğrulanmış
  Görünüm Pudra Uygundur
  Renk Beyaz Uygundur
  Koku karakteristik Uygundur
  Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.2 Uygundur
  Mesh Boyutu 80mesh 80 Uygundur
  Ağır metaller ≤10ppm <10ppm Uygundur
  Mikrobiyolojik
  Toplam Tabak Sayısı ≤1000cfu / gr Uygundur
  Maya ve küf ≤100cfu / gr Uygundur
  zehirlenmeye neden olan mikrop Negatif Negatif
  E. Coli Negatif Negatif

  NEDEN SİZE GÜVENDİĞİNİZ
  1. Yüksek saflıkta% 99 saflıkta ürün.
  2.Paket ve sevkıyat için profesyonel takım.
  3. Gümrük geçişi için hızlı ve şeffaf sevkiyat yapılabilir. Garantili.
  4.Gelişmiş profesyonel rehberlik.
  5.Tracking No gümrük pass garanti için 24 saat.
  6.Müşteriler dünyanın dört bir yanından gelirler.

  İletişim bilgileri
  Shenzhen Sendi Biotechnology Co.Ltd.

  İlgili kişi: Demi

  Tel: +8618123940985

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler